Özel Ssense X New Balance 2002R

New Balance 2002r’e uygun bir bakış, Boston ayakkabı devreden spor ayakkabı koleksiyoncuları için temel bir parça haline gelen bir siluettir. Salehe Bembury gibi işbirlikçilerinin sadece bir çift adını vermek için silueti bulduğu ve taze tasarımlarla canlandırdığı yakın zamana kadar arşivde idi. En yeni yorumu artık popüler moda ve ayakkabı satıcısı Ssense ile ortaklaşa yapılmış bir kıyafet görüyor.

Bu özel Ssense X New Balance 2002R, diğer işbirlikçi kardeşlerinden veya kült favorit “Koruma Paketi” gibi sıralı renklerinden farklıdır. Bu çift, vintage modelinin ortaya çıktığı en temiz paletlerden birine sahiptir – topuktan ayak parmağına nötr tonlarla işaretlenmiş corduroy kaplamaları.

Ssense aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Kordon ve örgü konfigürasyonu, kahverengi, bej, bronz ve krema dünyevi tonlarında boyanmıştır, lilak renkli ayakkabı bağları ile yüksek bir kontrast popu sağlayan tek eleman. Klasik New Balance markalaşma detayları, diğer tüm çiftler ve N-ergy orta taban ünitesi ile aynı şekilde korunur.

Ssense Exclusive New Balance 2002R “Storuroy” hakkında ne düşünüyorsunuz? En son New Balance damlalarını kaçırmak istemiyorsanız, burada tek sağlayıcıda en iyi kilitli tuttuğunuzdan emin olun. İlgili haberlerde, bu Yeni Denge 2002R “Koruma Paketi” önceden parçalanmıştır.

Ssense aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Ssense aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *