Paradigm X Adidas Original Gazelle, her zaman yeni markalarla işbirliği yapmak ve heyecan verici ortaklıklar kurmaya istekli Sürdürülebilir Stil

kullanan Adidas Originals, Classic Gazelle Silhouette’e yeni bir bakış açmak için NYC tabanlı yayıncılık şirketi paradigmiyle birlikte çalıştı . Aslında ünlü teras silueti kaykay varyantı olan bu spor ayakkabılar, yılın daha soğuk aylarında şehir sokakları için en uygun olan tonlu siyah ve mor bir renk alıyor.

Bunların yüksek etkili kaykay sporuna dayanabileceğinden emin olmak için premium ve uzun ömürlü deriden üretilen spor ayakkabılar, hem lateral hem de medial taraflarda mevcut üç şeritli marka ile klasik tasarım sergiliyor. Yanlarda ceylan markalaşması ve paradigmanın topuklardaki imza logosu da dahil olmak üzere Mor’da aksanlar mevcuttur. Hem diller hem de tabanlık çift markalıdır ve bunlara ciddi bir özel baskı hissi verir.

Adidasparadigm x Adidas Gazelle

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Adidasparadigm x Adidas Gazelle

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tüm bunlar, karartılmış bir orta taban ve dış tabanın üstünde oturur, elbette bu zaman zaman bu zamana kaymak isteyeceğinizden emin olmak için bol miktarda yastıklama gizler. Spor ayakkabılarının yanı sıra, iki marka ayrıca tam bir eşofman, bir futbol forması ve hatta eşleşen bir tote çantasından oluşan eşlik eden bir giyim koleksiyonunu yayınlayacak.

Yaklaşan koleksiyondan bir şey almaya çalışıyorsanız, 17 Aralık’ta Adidas Originals ve diğer seçkin perakendeciler aracılığıyla lanse edilmesini bekleyebilirsiniz. Mevcut tüm haberler ve güncellemeler için burada tek satıcıda ideal olarak kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve buradayken, bu Noel’de spor ayakkabıları için en iyi hediyelere göz atın!

Adidasparadigm x Adidas Gazelle

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Adidasparadigm x Adidas Gazelle

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *