Bu Nike Air Max 1 zaman içinde benzersiz bir şekilde sizin olur

Nike Air Max 1 kolayca tüm zamanların en ünlü spor ayakkabılarından biridir ve 2020 boyunca olağanüstü bir geri dönüş yaptı. Siluetin yepyeni varyantı ilginç bir bükülme ile tanıtıldı.

İlk bakışta Nike Air Max 1 “Zirve Beyaz/Yelken/Orta Khaki” sade bir sürüm gibi görünebilirken, çiftin zamanla doğal olarak aşınması için özel olarak geliştirildiğini ve ayakkabıya zamanla kişisel bir görünüm kazandırdığını belirtmek gerekir. Nike daha önce konseptle oynamıştı, ancak bu henüz en iyi girişim gibi görünüyor!

Asfalt Altından Görüntü
Toplar, AM1’in ünlü panellerini sergilemek için esnek deri ile ilk bakıştan bile premium kalite bağırıyor. Tuval ve ağ, spor ayakkabılar boyunca da mevcuttur, Nike’ın hem yanal hem de medial taraflarda bulunur ve başka bir özel baskı özelliği için dil ve topuk üzerine işlemelidir.

Alt ayak, bir kauçuk orta taban, AM1 1987’de ilk kez piyasaya sürüldüğünde Tinker Hatfield tarafından öncülük eden tüm önemli görünür hava ünitesine bol miktarda yastıklama ve elbette barındırıyor.

Asfalt Altından Görüntü
Nike Air Max 1 “Zirve Beyaz/Yelken/Orta Khaki” yakında dünyanın dört bir yanındaki satıcılarda piyasaya sürülecek, bu yüzden bu aşınma havası maksimumlarını seviyorsanız, ipuçlantığınızdan emin olun Nasıl polis yapılır! Bu arada, en iyi burada tek sağlayıcıda kilitli tutun ve açıklanmış olan Kith X Nike AF1 “New York” a göz atın!

Asfalt Altından Görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *