Klasik, Nike Overbreak

ile çağdaş buluşuyor, ISPA aşırı tepkisi neredeyse bir aylık olsa da, yaklaşan Nike Overbreak ile bazı dalgalar yapmak üzere görünüyor. Gelenekselleri çağdaşla birleştiren bu hibrit siluet, hepimizin bildiği ve sevgiyi bildiği ünlü daybreak ayakkabısını alır.

Tereyağlı pürüzsüz bronzluk süet üst kısımların yanı sıra topuk boyunca “denizyıldızı” aksanları ve Swoosh ile, overbreak ciddi “Mars Yard” titreşimleri verir. Kalın halat dantelleri, ayakkabıya sert ve engebeli bir estetik verirken, bu günlerde tüm öfke olan DIY-esque tarzı ile sonuçlanan görünür dikiş.

yanlış

Tabii ki, bu çılgınca tıknaz orta tabandan bahsetmeden bu Nike ayakkabısı hakkında konuşamazsınız. React köpükten üretilen, React Boyut 87 gibi geçmiş reaksiyon siluetlerinin geometrilerinden alınan verileri ve aynı zamanda ayağın doğal hareketine ince ayarlar kullanır. Bu sadece çılgın bir konfor, yığın ve ağırlık ile birlikte olan tedarik kullanıcıları da aynı şekilde büyük ölçüde en aza indirilmiş.

Söylentiye sahip olsa da, bu yılın sonunda ortaya çıkacakları söylentiye sahip olsa da, Nike Overbreak hakkında başka bir şey bilinmiyor. Beaverton markasının en güncel yüksek ısı melezi hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin, aynı zamanda buradayken, gizli X Nike ISPA aşırı tepkisine ilk kez bakabilirsiniz!

Earlygvng aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *