Air Jordan 1 Vintage High OG “Japonya Nötr Gri” kaçırmayın!

Efsanevi Air Jordan 1 Vintage High OG “Japonya Nötr Gri” son olarak burada! Tarihin en ünlü AJ1 renklerinden biri olan bu premium çift, 2001 yılında Japonya’ya özel CO.JP hattının bir parçası olarak tüm yöntemi geri getirdi. Şimdi neredeyse yirmi yıl sonra, son olarak 13 Ağustos’ta yarın sabah 8’de küresel olarak düşüyor. Hiper’ın ötesinde olduğumuzu belirtmek, kendi içinde büyük bir eksiklik var!

Nike aracılığıyla resim
Tamamen temiz gri tonlarda yapılan taban, pürüzsüz açık gri bir deriden üretilirken, parıldayan gümüş paneller, yöntemlerini ayak parmağı kutusu, ayak bileği, topuk ve Nike Swoosh’u, spor ayakkabılarının hala 19 yıl sonra konuştuğu bir estetik için yapar. .

Air Jordan 1’in altında, beyaz renkte delicesine rahat bir hava orta tabanı keşfedeceksiniz. Her şeyi tamamlamak için, imza kanatlı basketbol motifi için bir kesme özellikleri, hepimizin de anladığı OG stiline sadık kalıyor.

Nike aracılığıyla resim
Nike Air Jordan 1 Vintage High Co.jp “Nötr Gri” hakkında sevilmeyecek ne var? Kuşağımızın en büyük Michael Jordan X Nike spor ayakkabılarından biri, @Thesolesupplier ve @thesolerestocks ile uyduğunuzdan emin olun. Bunlara ve ilişkili haberlere gidip gitmeyeceğinizi anlayalım, işte Air Jordan 1 Vintage High OG “Midnight Navy” polis memuruna ne zaman olabilirsiniz!

Nike aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *