Bu yılın başlarında Fragment Design X Air Jordan 3’e

daha yakından bakıldığında, Hiroshi Fujiwara, Hong Kong’daki bir Nike panelinde konuşurken daha önce hiç görülmemiş bir fragman tasarımı X Air Jordan 3’ü salladı. Nisan ayında Grails’e çok kısa bir bakış attık, ancak şimdi, keçi olan bu yepyeni görüntüler sayesinde henüz en yakın görünümümüzü alıyoruz!

2014 yılında piyasaya sürülen yüksek derecede açgözlü fragman tasarımı X Air Jordan 1 ile aynı renk paletine sahip olan bu özel AJ3’ler, Toebox, topuk ve yaka etrafında siyah ve mavi aksanlarla aksanlı birinci sınıf beyaz deri bir yapıya sahiptir.

Klasik “Nike Air” ise teknik verebiage orta tabana vurur; Rozet ayakkabının arkasını süslüyor. Hepsini yuvarlamak için, Fujiwara’nın ikonik Thunderbolt logosu yanal topuk üzerinde kabartmalı ve saçmalıklara layık görünümü tamamlıyor.

Ne yazık ki, Fragment Design X Air Jordan 3’ün halka açık bir sürüm alacağı gibi görünmüyor, ancak sadece zaman gösterecek. Geliştikçe çok daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tutun ve buradayken, tercih ettiğiniz Air Jordan 3 işbirliğinin tüm zamanların ne olduğunu bize bildirdiğinizden emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *