Tanrı Temel Bahar 2021 koleksiyonunun endişesi bu hafta çocukların boyutlarıyla düşüyor!

Polis memuru Jerry Lorenzo’nun “Winter California” koleksiyonuna bir olasılık almadıysanız, endişelenmeyin, ünlü Amerikalı tasarımcı bir kez daha Tanrı Temelleri Bahar 2021 koleksiyonunun endişesi ile geri döndüğünde! İmzalı minimalist estetiğini hepimizin anladığı ve sevgiyi anladığı da geri getirerek, ilk kez aynı şekilde gençler için parçalar tanıttı, böylece bit olanlar da esneyebilir!

Profesyonel fotoğrafçı Shaniqwa Jarvis tarafından Supreme, Nike ve Adidas için kampanyalar çeken bir kitapla sergilenen Lorenzo, burada en güncel temellerini karısı Desiree Manuel ve aynı zamanda kullanan en güncel temellerini sallıyor. Çocuklar olarak Jerry Manuel 3, Liv Manuel ve Mercy Manuel.

Tanrı’nın endişesi yoluyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tanrı’nın endişesi yoluyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Kapsül normal siyah, gri, yulaf ezmesi ve beyaz paletlerden oluşur, ancak aynı şekilde lemon tonları da tanıtılır. Bunların hepsi, tişörtler, hoodies, sweatshirtler ve her iki yetişkindeki iz parçaları ve gençlerin boyutlandırılması gibi çok çeşitli gardırop zımbaları üzerine boyanmıştır. Söylentiye göre, Tanrı Slip-on’un sıcak beklenen endişesinin de aynı şekilde büyük çıkışını, cızırtılı yaz aylarında toplamı tamamlayacak.

Bir çıkış tarihine gelince, 14 Mayıs, Tanrı Temel Bahar 2021 Koleksiyonunun Endişesini İstiyorsanız İşaretlenecek Tarihtir! Çok çeşitli İngiltere perakendecileri arasında tanıtın, polis için en iyi olasılığınız için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve burada olduğunuzda, burada sunulan 15 Tanrı Temel Ürünlerinin 15 olması gereken endişe vardır. Şimdi Stockx’ta!

Tanrı’nın endişesi yoluyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tanrı’nın endişesi yoluyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *