Footasylum’da

39 £ ‘a kadar düşük olan en büyük kış sezonu çırpıcılarının 10’u bununla başa çıkalım, bu kış mevsimi aylarında 300 sterlinlik bir çift özel krep esnetmek için yeterli değil. Bir su birikintisine adım atma veya yağmurda yakalanma endişesi, çoğumuz için çok fazla stres ve kaygıdır.

Bununla birlikte, kış sezonu çırpıcı ideal tehlikeyi sağlar – hala ayaklarınızda biraz sıcak kullanıyorsunuz, ancak biraz kirleniyorsa endişelenmenize gerek yok.

Bu gardırop zımbasının gerekliliği varsa, burada en büyük 10’u footasylum’da 39 £ kadar düşük bir seviyeye seçtik.

Nike M2K Tekno Siyah Beyaz | Footasylum’da sunuldu

Tıknaz Baba Fitness Eğitmeni Kralı, su birikintilerinin yanı sıra kirlerin tehlikelerinden biraz daha fazla yükseklik sağlamak için idealdir. Bu renk, karanlık denim için ideal iltifatın yanı sıra çok daha esnektir.

Adidas NMD R1 Camo Siyah | Footasylum’da satışta

BAPE X Adidas NMD hala 500 £ ‘dan fazla satış maliyeti getiriyor. Emniyet memuruna yakın benzer bir versiyonu verebildiğinizi ödemeyi düşünün. Yeterli olmazsa, bu stil şimdi ayak sığınağında satışta. Birlikte zor bir uyum üstü, hem çizik hem de suya dayanıklıdır.

Nike Air Max 1 Siyah Sakız | Footasylum’da satışta

Esnek ayakkabılarla ilgili olduğunda, Air Max’in düşük anahtar estetiğini yenemez. Bu çift, bir sakız dış tabanını tamamen tonlu bir üst ile eşleştiren küçümsenmiş bir vibe tercih ediyor.

Nike Air Max 97 Siyah Beyaz | Footasylum’da sunuldu

Ultra premium ve yumuşak deri, aksi takdirde ‘gece hayvan’ olarak anlaşılan bu Air Max 97’yi kapsar. Üstle aynı koyu gölgede yer alan tam uzunlukta hava sistemi sayesinde özellikle çarpıcı. Bunlar, aranan birçok Air Max 97’lerden biri, bu yüzden bu restock’ta uyumayın.

Adidas I-5923 Beyaz Donanma | Footasylum’da satışta

Vintage, Adidas I-5923 için çağdaş tatmin ediyor. Üst etkilenen 70’ler, her adımda yeniden enerji veren konforla iten göksel bir artış levhası ile kontrast oluşturur. Bu özel renk, menzildeki en önemsiz olanlardan biridir.

Nike Hava Kuvvetleri 1 Beyaz | Footasylum’da sunuldu

Yaşlanmayan Hava Kuvvetleri 1, topuktan ayak parmağına görünür markalaşma ile trend bir güncelleme alır. Bu renk neyse ki satışa devam ediyor, ancak birkaç boyut hala büyük bir restocktan oturuyor!

Nike M2K Tekno Çevre Gri | Footasylum’da satışta

Bu hiper aralık için bir başka büyüleyici renk. M2K Tekno’nun tıknaz siluetini hissedin ya da hissetmeseniz de, bu güçlü rengi takdir etmelisiniz. Topuktaki bu turuncu pop, en iyi nedenlerle dikkat çekiyor.

Nike Hava Kuvvetleri 1 Siyah Sakız | Footasylum’da sunuldu

Bu en yeni Air Force 1, son derece hiper Travis Scott Collab’tan farklı değil. Tıpkı bu çift gibi, bir tuval malzemesi üste vurur. Ton stili yukarı, ayak altında tıknaz bir sakız dış tabanı ile dengelenir. Bir dizi başka stil mevcuttur.

Converse Bir Yıldız Üçlü Siyah | Footasylum’da satışta

Yüce Kış Sezonu çırpıcı, şık olduğu kadar dayanıklı bir ayakkabıdır. Converse One Star, tüm etkinliklerde ve tüm koşullarda kullanılabilir. Bunlar muhtemelen uzun yıllar gardırobunuzda olacak. Şimdi satışta olan boyutların yanı sıra, kesinlikle paranızın değerini alacaksınız.

Nike Air Max 270 Üçlü Siyah | Footasylum’da sunuldu

Tıpkı kalın bir wetsuit gibi, bu gizli Air Max 270 için neopren özellikler. Bu nedenle, bu ayakkabı tamamen suya dayanıklıdır ve bu da ayak tutma konforunu sağlar. Bunlar joggers ile mükemmel görünüyor, ancak hemen hemen her şeyle kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *