Levi’s, bu yaz başlarında ünlü Japon tasarımcı Nigo ile bağlantılarına uyan sonbahar/kış 2021

için Japon işçiliği etkinliğine devam ediyor, Levi’ler geri döndü ve bu en güncel yapılan bu en güncel işçilik sanatını kutlamaya devam ediyor Japonya kapsülü.

Tam koleksiyon, sunulan en yüksek kaliteli Japon malzemelerinden birkaçını kullanmanın yanı sıra Kaihara Denim değirmeninde 14 oz’luk bir kot için hazırlanmıştır. Koleksiyon, “502”, “511”, “512” tasarımlarının yanı sıra, üretim nedeniyle belirgin bir şekilde vintage bir yapıya sahip her bir parça ile kamyon şoförü içeriyor.

Levi’nin
Çoğunlukla sıradan görünmesine rağmen, her parça ince ve yükselen güneş motifine sahip Japonya’da özel yapım arka yama gibi Levi’s gibi zarif temalar. Başka yerlerde, ceketin yakasının içinde ve kot pantolonun orta bölümünde Hinomaru işaretini (Japonya Ulusal Bayrağı) görüyoruz.

Menzil boyunca, sıkıntılı detaylar iş giysisinden ilham alan bir yetenek önermektedir. Ceketlerin yakası ve daha derin bir donanma renkli denim tabi tutulmasının yanı sıra kullanılmıştır. Bununla birlikte, kemer döngülerinin arkası bir imza Kaihara Indigo Selvedge denimine sahiptir. Tam koleksiyon şimdi Levi’nin web sitesinde sunuluyor ve sadece her türlü şiddetli denim hayranı veya koleksiyoncu için polis memuruna ihtiyaç var. Diğer yandan, Mitchell & Ness X Mastermind Japonya, vintage spor giyimden etkilenen ürünler için birlikte çalışır.

Levi’nin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *