Sean Wotherspoon X ATMOS X ASICS Gel-Lyte 3 Sonunda bir Avrupa çıkış tarihi alıyor!

Bu yaz başlarında sadece Japonya’nın bir sürümü aldıktan sonra, son derece sevilen Sean Wotherspoon X atmos X ASICS Gel-Lyte 3 sonunda bir Avrupa çıkış tarihi var! Yılın en çok beklenen işbirliklerinden biri olan bu, İngiltere ve ötesindeki spor ayakkabılar için muazzam bir haber!

İlk olarak geçen yılın Ekim ayında geri döndü, Wotherspoon’un efsanevi Japon spor ayakkabısını ele geçirmesi daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Amerikan moda tasarımcının her şeyden etkilenen sevgisine uygun olarak, Jel-Lyte 3, 2018’de piyasaya sürülen Air Max 97/1 gibi kadife bir şekilde sarılmış.

Mükemmelliğe uyumsuz olan sağ ayakkabı, cesur turuncu ve mavi bir palete sahiptir, sol kişi ise kafaları çevirmek için yapılmış çarpıcı mor ve yeşil kombinasyon tercih eder.

Atmos Tokyo üzerinden görüntü

Atmos Tokyo üzerinden görüntü
Sanki yeterince çılgın değilmiş gibi, Hommyo Hidefumi, ayakkabıyı gerçekten türünün tek örneği bir eğitmenle sonuçlanan bir sürü özelleştirilebilir unsurla enjekte etti. İşleri başlatmak için, ASICS’in efsanevi kaplan çizgileri, kutuya toplam beş farklı renk gelen Velcro kullanılarak takılabilir ve ayrılabilir. Ayrıca Atmos, ASICS ve elbette iki tur kurucu ortağı için logolar içeren bir dizi topuk yaması da sunulacak.

Sneaker koleksiyonunuzda Sean Wotherspoon X X Atmos X ASICS GEL-LYTE III’e ihtiyacınız varsa dinlemelisiniz. ABD’de 7 Ağustos’ta ve 20 Ağustos’ta Avrupa’ya düşmesi planlanan, tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve sizi en son sürüm bilgisi, stokçu ve çekilişlerle güncel tutacağız! İlgili haberlerde, ek-Works X ASICS Novabast, hiper sürtünme ayakkabılarını tanımlıyor!

Atmos Tokyo üzerinden görüntü

Atmos Tokyo üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *