Nike Air Huarache Boyutlandırma: Nasıl sığarlar?

Nike Air Huarache şüphesiz şimdiye kadar yapılmış en ünlü spor ayakkabılardan biri. Efsanevi tasarımcı Tinker Hatfield’ın beyni, 1991’de büyük çıkışını yaptı ve yolculuğuna koşan bir ayakkabı olarak başladı. Otuz yıl sonra, var olan en efsanevi Nike Air Max eğitmenlerinden biri olmaya devam ediyor ve nedenini sorgulamak yok. Bir neopren üst yapı, bir filon köpük orta taban ve güzel bir retro tasarımla, Air Huarache kesinlikle bir zamanlar olduğu gibi hiper olmasa da, muazzam bir geri dönüş yapıyor ve kesinlikle Nike Sneaker Koleksiyonlarına çok yol açacak yakında!

Yani, ister hardcore bir Nike Air Huarache koleksiyoncusu olun, ister birincinizi arıyor olun, en iyi çifti bulmak mükemmel ayakkabı boyutunu elde etmekle başlar. Bununla birlikte, en üst düzey çifti bulmanıza yardımcı olacak bir boyut kılavuzu derledik. Tek satıcı ekibinden gelen geri bildirimlerle, tüm sorularınızı cevaplamak için buradayız. Yarım boyutta mı yoksa tam bedene mi gitmeli misiniz? Hava Kuvvetleri 1, Air Jordan 1 ve hatta Air Max 270 kadar rahat mı? Hangi renk yoluna gitmelisin? Bu özel Nike ayakkabısı hakkında bunlardan herhangi birini merak ediyorsanız, sizi ele geçirdik!

Nike Air Huarache – Nasıl sığarlar?

Fit: Genel olarak, Nike Air Huarache yarım boyuta uyuyor
Konfor: Huarache’nin neopren üst ve filon orta tabanı çok rahat
Bakım: Temel bir fırça ve sıcak sabunlu su hile yapar
Stil: Huarache, zamansız tasarımı nedeniyle attığınız herhangi bir uyumla çalışacak

Nike Air Huarache – ürün uzmanlarımız ne düşünüyor

Titolo aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Hiç şüphe yok ki Huarache delicesine rahat bir spor ayakkabı.
Adam – Haber Başkanı ve Yaratıcı
Nasıl sığarlar?

Benim için Nike Air Huarache yarım boyuta uyuyor. Her zamanki gibi dar bir profil ile, eğer boyuta sadık kalacak olsaydınız, bunlar çok küçük olurdu. Tam boyutlu ve neopren üst, çok gevşek olacak, bu da gerçekten görmeyi sevmediğimiz garip bir görünümle sonuçlanacak.

Rahat mı?

Hiç şüphe yok ki Huarache delicesine rahat bir spor ayakkabı. Çorap benzeri bir üst ve çılgın bir yastık filon köpük orta taban ile, bunlardan bir çiftle yanlış gidemezsiniz. Ayrıca, çok daha fazla nefes alabilen bir deneyim için bazıları Flyknit’ten yapılmış bir malzeme seçeneği de var.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Sanırım bu gerçekten renklere bağlı ama genel olarak bir çift kargo pantolonu ve biraz büyük boy bir kapüşon yanlış gitmeyecek. Sonuçta bunlar zamansız bir klasik.

Onları nasıl temizlersin?

Beni tanıyorsanız, normalde kreplerimi temizlemediğimi bilirsiniz, ancak hava huarache için üst veya tabanda kir veya kiri hafifçe ovmak için ince bir fırça kullanırdım.

Çok sevilen renkiniz nedir?

Bu çok zor bir soru, ama 2015’in başından itibaren efsanevi “üçlü siyah” ya da “vatoz paketi” olacak.

Titolo aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Benim için og “Purple Punch” Colourway ve yakın zamanda yeniden ziyaret edilen Stüssy işbirliğinden “Desert Oak” Colourway arasında bir atış.
Jack A – İçerik Yazar
Nasıl sığarlar?

Nike Air Huaraches’ın biraz sıkı oturduğu genel bir politika olarak buluyorum. Neopren çorap astarı nedeniyle her zaman normal Nike boyutumdan .5’im bir boyutu alırdım, aksi takdirde devam etmek için bir mücadele olabilirler ve ayak parmaklarınız sona ermek üzereymiş gibi hissedebilirler.

Rahat mı?

Nike Air Huarache şüphesiz şimdiye kadar giydiğim en rahat Nike silüetlerinden biri. Onlar benim ayaklarımın üzerinde olacağım günler boyunca benim mutlak gitme. Konfor açısından Air Max teknolojisi için çok dikkat çekicidirler.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Kesinlikle renklere bağlıdır. OG renkleri ile retro görünüm zor olabilir, bu yüzden onları bir kıyafet haline getirmek için oynamanız gerekir. “Triple Black” veya Stüssy işbirlikleri gibi çok daha kolay renklerle renkler ve stillerle biraz daha maceracı olabilirsiniz.

Onları nasıl temizlersin?

Süet temizlenmesi zor olabilir, bu yüzden her zaman bu parçalar için özel bir temizlik kiti seçerdim. Herhangi bir deri panel daha hızlı bir sonuç için temizlenebilir.

Çok sevilen renkiniz nedir?

Benim için og “Purple Punch” Colourway ve yakın zamanda yeniden ziyaret edilen Stüssy işbirliğinden “Desert Oak” Colourway arasında bir atış. İkisi de kendi haklarında destansı!

Mr Money aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike Air Huaraches’ımın biraz küçük olduğunu görüyorum, bu yüzden en iyi uyum için yarım boyuta çıkma eğilimindeyim!
Jack S – İçerik Yazar
Nasıl sığarlar?

Nike Air Huaraches’ımın biraz küçük olduğunu görüyorum, bu yüzden en iyi uyum için yarım boyuta çıkma eğilimindeyim!

Rahat mı?

Oldukça rahatlar. Sole bol miktarda destek kullanıyor ve günün çoğunu ayaklarınıza geçirecek kadar yumuşak!

NasılOnları şekillendiriyor musun?

Benim için şahsen Huaraches, bu görev dışı uyumlar için büyük bir çift gevşek koşucu ile eşleştirmek için en iyisidir!

Onları nasıl temizlersin?

Temizlenmesi inanılmaz derecede kolay, normalde sadece Jason Markk Ev Temizleme Kitimi kullanıyorum.

Çok sevilen renkiniz nedir?

Benim çok sevilen renk “üçlü siyah”, bir klasik ile yanlış gidemezsiniz ve bu temiz uyumları yaratmak için en iyisidir.

Afew ile resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike Air Huarache: Bilmeniz gerekenler
Ürün uzmanlarımızın ne düşündüğünü takip edin ve kesinlikle en iyi boyutu alacaksınız! Nike Air Huarache zaten birçok kişi tarafından Yılın Ayakkabısı olarak adlandırılıyor ve bunu bile sorgulamıyoruz. Bu yıl 30. yıldönümünü kutlayan çok yönlü neopren yapı ve peluş köpük orta taban her zamanki gibi zamansız. Hala bir tane yoksa, şimdi bunu yapmak için en iyi zaman!

Genel olarak konuşursak, Nike Air Huarache yarım boyuta uyuyor, bu yüzden ideal çifti güvende olduğunuzdan emin olun! Çok daha fazla işbirliği ve renkler çok yakında geliyor, bu yüzden polis için en iyi şansın yanı sıra mevcut ve en büyük sürümlerde haber ve güncellemeler için tek satıcıya kilitli tutun!

Boyutlandırma, stil ve daha fazlası ile ilgili en iyi fikirler ve öneriler için aşağıdaki diğer boyut rehberlerimize de göz attığınızdan emin olun:

Air Jordan 1 Beden Kılavuzu
Adidas Forum Boyut Kılavuzu
Adidas Superstar Boyut Kılavuzu
Nike Dunk Düşük Beden Kılavuzu
Yeezy 350 beden kılavuzunu geliştirin
Yeezy Slaytlar Boyut Kılavuzu

Titolo aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *