Elon Musk’un Air Jordan 1 ‘Tesla’

Geçen Cuma günü, Elon Musk devrim niteliğindeki yeni Tesla Model Y’yi tanıttı. Dünya sahnede olana odaklanırken, her yerde spor ayakkabı başları bakıyordu. CEO’nun ayakları ve şimdi ayrıntılı bir görünüm alıyoruz!

Uygun bir şekilde ‘Tesla’ olarak adlandırılan özel Air Jordans, De Marco Gümrükleri tarafından yaratıldı ve bir hediye için yakın bir Musk arkadaşı tarafından görevlendirildiği bildirildi. Elektrikli otomobil üreticisinin vizyonundan ilham alan AJ1, en son ve en büyük roadster’dan tasarım ipuçlarını alıyor, Horween deri ve süet ultra premium bir görünüm için yer alıyor.

Kırmızı metalik bir Swoosh logosu yanal ve medial yan panellere çarpar ve tamamlayıcı bir Tesla logosu ayak kutusuna kazınır. Spor ayakkabı daha sonra, tasarımı tamamlayan gizli bir hava infüzyonu orta taban ve cesur kırmızı kauçuk bir dış taban ile yuvarlanır.

Sadece Elon Musk için yapılmış olan Air Jordan 1 ‘Tesla’ asla halka açık bir sürüm almayacak, ancak biraz ısı yapma havasındaysanız, tüm Nike spor ayakkabı aralığına bir göz atın!

DMCustomNeakers aracılığıyla görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *